Kształtujący...
Adam Piechowicz (rocznik '63, warszawiak)
Alma Mater, Uniwersytet Warszawski,
od 1987 wraz z przyjaciółmi zakładamy firmę,
od 1994 własna firma - Kształtownia,
działacz organizacji pozarządowych,
poseł na Sejm I kadencji,
prowadzi wykłady na Uniwersytecie Warszawskim.


Działanie - to proces który zawsze mną kierował.
Przyjaciołom i współpracownikom mówię:
"liczą się tylko sprawy załatwione!" oraz "jeśli możesz pomóc, to zrób to!".
To według mnie dobra recepta na życie.Halina Borowska , ukończyłam wydział Handlu Zagranicznego na SGPiS z wynikiem bardzo dobrym.

Przez wiele lat - wybrana w drodze konkursu - stałam na czele firmy , która osiągała sukcesy a pracownicy byli zadowoleni .

Teraz chcę pracować w Grupie , a Prezes niech się martwi jak na to zarobić .Agnieszka Zaręba (rocznik '82, warszawianka)

"Romansowałam" ze światem przedsiębiorczości, polityki, organizacji pozarządowych. Z pasji do ekonomii weekendami biegam na zajęcia w Szkole Głównej Handlowej.

Nakręca mnie niepohamowana ciekawość świata zaspakajana przez kontakty z ludźmi, podróże, świat książek i filmu, a także bezgraniczne zaangażowanie w pracę, którą kocham ponad wszystko.Jarosław Molga - dziennikarz,publicysta. Po 10 letniej przygodzie z dziennikarstwem politycznym, od 2000 roku specjalizuje się w problematyce wdrażania technologii informatycznych w Polsce. Prywatnie od 27 lat niezmiennie zafascynowany Bieszczadami, a od 5 lat strzelectwem sportowym.Małgorzata Ochmańska (ur. 19 lutego 1981 w Warszawie)

Nauka gry na skrzypcach, fortepianie, szkoła muzyczna na wydziale wokalnym - i decyzja.
Będę pracować jako grafik!

Dziwne? Może trochę... Ale nie żałuję - ani lat spędzonych z muzyką, ani lat, które przeznaczyłam na rozwój artystyczny (ASP im. Wł. Strzemińkiego w Łodzi). Mija siódmy rok mojej aktywności zawodowej, a projektowanie graficzne sprawia mi coraz większą satysfakcję :)Beata Witkowska (rocznik '88, warszawianka)

Studiując stosunki międzynarodowe na UW doszłam do wniosku, że mimo fascynacji naukami politycznymi, nic nie kręci mnie tak jak ekonomia i finanse.

Gdyby w tym zdaniu było więcej melodii to pod prysznicem śpiewałabym: problemy nie istnieją, są tylko sytuacje, które można obrócić na swoją korzyść.Marzena Pleskot

Miłośniczka dobrego wizerunku, dalekich zasięgów, wysokich ratingów i dobrze dobranych narzędzi komunikacji.

Wrodzona empatia pomaga jej dostrzec z czym klientowi będzie "do twarzy", a naturalna bezsenność sprawia, że również po 24:00 reaguje na dźwięk telefonu. Bardzo lubi pisać o funduszach europejskich i innych skomplikowanych sprawach, których inni już tak bardzo nie lubią.